Deo Roll On Serenity
En antiperspirant roll-on deodorant fra Camilla Pihl Cosmetics med frisk duft av eucalyptus. Gir langvarig beskyttelse mot lukt og svette, samtidig som kokosolje pleier og mykgjør huden under armene.
149,00 NOK
Få en gave når du kjøper over 199,-
Icon Beauty - Vitamin C Face Mist (gift)Passer perfekt med
En effektiv antiperspirant roll-on deodorant fra Camilla Pihl Cosmetics med en behagelig og frisk duft av Eucalyptus. Beriket med mykgjørende Kokosolje som bidrar til å tilføre fukt og etterlate huden myk og komfortabel. Den gir langvarig beskyttelse mot svette og lukt, samtidig som den pleier huden under armene.
Duften åpner med forfriskende toppnoter av Eucalyptus, Ismynte og Maritim Furu, etterfulgt av beroligende hjertenoter av Eucalyptusblomst, Lavendel og Sitron. Basen avrundes med varme og harmoniske toner av Eucalyptusblader, Villmynte og Lavandin, som gir en ren og avslappende spa-følelse.
Tilhører spa-universet Serenity, kjent for sine beroligende og forfriskende dufter, og finnes også som shower foam.
Bruk: Påfør et jevnt lag under armene på ren og tørr hud. La produktet tørke før påkledning. Unngå bruk på irritert eller skadet hud.