Hopp til hovedinnhold Hopp til søk Gå til hovednavigasjon
GRATIS GAVE OVER 199,-
GRATIS FRAKT OVER 299,-
LEVERING 2-5 HVERDAGER
Gå til forsiden
FavoritIcon
Utvidet beskrivelse
Vårt Self Tan Serum er det perfekte tillegget i hudpleierutinen din, og gir deg en nydelig solkysset brunfarge. Serumet er fullpakket med fantastiske ingredienser som Niacinamid, Hyaluronsyre og Glyserin som er med på å tilføre huden fukt, bidra til en jevnere hudtone og ikke minst glød!

Serumet er enkelt å påføre og absorberes raskt inn i huden, og etterlater deg en med en nydelig solkysset brunfarge året rundt.

Enten du ønsker å forbedre din eksisterende brunfarge eller oppnå glød året rundt, så er dette serumet den perfekte løsningen! Og det beste? Den er 100% vegansk og lukter deilig kokos. Bestill din i dag og gjør deg klar til å gløde, babe!
Produktnummer: 14050
EAN nr.: 7072463140503

Ingredienser

Aqua (Water), Dihydroxyacetone, Niacinamide, Glycerin, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Parfum (Fragrance),Disodium EDTA, Citric Acid, Xanthan Gum, Coumarin.

User guide

Påføres over hele ansiktet etter at man har renset huden. Kan brukes alene eller før man påfører ansiktskrem. Fargen vil utvikle seg over 8 timer. Vask hendene etter påføring.

Tips

Andre kjøpte også